Kaalud 2x1kg (DY-SW-082-1kg)

7.00 €
Läbimüüdud


Selgita tasakaalu
Kood: DY-SW-082-1kg

Kaalud 2x1kg (DY-SW-082-1kg)

Tüüp Kaalud

Kas te tegelete finessiga, kuid ei ole oma tulemustega rahul? Kas soovite muuta trenni tõhusamaks? Teid aitavad raskendajad - see spordiriist ideaalselt täiendab teie treeningut. Antud raskendajad on valmistatud pehmest ja meeldivast materjalist ning suurepäraselt sobivad nii käte kui ka jalgade jaoks. Lisaks sellele on nende suurus kergesti reguleeritav, mistõttu need aksessuaarid sobivad kogu teie perele või siis teie jõusaali paljudele külastajatele. Heitke väljakutse harilikele treeningutele!
Raskendajaid saab kasutada kardiotreeningute, käimise ja muude aeroobsete treeningute ajal, et põletada rohkem kaloreid ning muuta treeninguid tõhusamaks. Lisaks tegelemisele spordiga seda inventari edukalt kasutatakse füsioteraapias. Valige enda jaoks sobiv kaal ja tellige need kasulikud aksessuaarid juba täna!
Muutke oma treeningud kompleksemaks - soetage universaalsed raskendajad ning nautige suurepärast enda kallal töötamise tulemust!

Kogukaal: 2 kg (2 x 1 kg)
Komplekti kaalude arv: 2
Reguleeritav suurus
Tugevast materjalist valmistatud

Tarne
Tulen ise poodi järgi
DPD Pakipood
Postkontor
Pasta Stacija
Omniva
Circle K
Kuller Riias
Linnaosa keskused
Linnaosad
DPD Pakipood
Omniva
Kuller
Hind
Tasuta
2 EUR
2 EUR
2 EUR
2 EUR
2 EUR
4 EUR
5 EUR
5 EUR
4 EUR
5 EUR
5 EUR
Kuupäev
1-4 päeva
1-4 päeva
1-4 päeva
Kohaletoimetamise riik

Tasumine
Sularahas:
Meie poed
Varustamine Lätis
Pangaülekanne:
Erinevad tarneviisid
Maksa internetis:
Erinevad tarneviisid

Garantii 2 aastat
Informeerime teid, et antud veebisait kasutab küpsiseid teenuste paremaks osutamiseks, saidi optimaalse sisu ja seadete võimaldamiseks vastavalt teie vajadustele. Veel