Meist

MEIST

Te ei saa osta ühtegi oma elu tagavara- või “boonussekundit”. Kuid meie abil te säilitate piisavalt oma aega selle meeldivaks veetmiseks.

Oleme veebikauplus Morex, kus kaupu ostetakse ühe klikkiga. Pärast tellimust saate kauba kätte tunduvalt kiiremini, kui olete olnud nõus seda ootama.

Mitte keegi ei ole veel õppinud selgeks ajaga kauplemise. Me ammu õppisime hindama igat kliendi sekundit nagu enda omasidki.

 

Kaup – kohe kätte

 

Niipea kui olete midagi tellinud Morex’ist, võite kaubale hakkama järele sõitma või tellima kohaletoimetamise. Nõutavad kaubad on alati olemas ja kohe saadaval - nagu te ei oleks mitte Internetis, vaid kõige tavalisemas kaupluses.

 

Hinnad on minimaalsed

 

Morex töötab paljude tootjatega otse. Seepärast te kulutate täpselt niipalju, kui kaup maksab ning säästate hästi vahendajate puudumise tõttu. Üsna tihti on meie hinnad madalaimad Baltikumis.

Me pidime korralikult püüdma, et ehitada üles selline skeem, kuid üheksa aastat visa tööd kandsid oma vilja.

Makske minimaalselt - võtke maksimaalselt.

 

Kvaliteet on garanteeritud

 

Morex töötab kaua ning õppis tundma oma tarnijaid nii nagu teie oma lapsi. Seepärast kauplus pakub ametlikku garantiid igale pakutavale kaubaühikule.

Lisaks veel garanteeritakse hinda, millega olete kauba tellinud. See jääb muutumatuks igal juhul.

Maine on hindamatu ja me mõistame seda suurepäraselt.

 

 

Teenindamine – nauding kliendi jaoks

 

Morex’il on üle 100 000 kliendi. Ning isegi kui neid saab kaks miljonit, meie töötajad leiavad piisavalt aega igaühe jaoks.

Soovite, et teile räägitaks kaubast lähemalt? Ei ole probleemi!

Tulite meie juurde ning soovite, et teile näidataks veel kaupu? Olete alati teretulnud!

Kohaletoimetamine - nii nagu on tellijale mugavam. Kasvõi pakiautomaadini või korteri usteni. 

Kui te hindate aega ja eelarvet - tellige kauba Morex’ist ühe klikkiga või helistage - me võtame vastu tellimusi ka telefoni teel.

 

Edu kõiges!


Google Reviews Morex.ee Arvustused Morex.ee
4.6
Peeter
a week ago
Kiidan MOREX.LV firmat eeskujuliku teeninduse eest! Eestlased võiksid siin lätlastelt eeskuju võtta. Saadud kaup (kasvuhoone) vastas täpselt reklaamitule ja oli väga hea hinnaga. Meeldis ka see, et toote komplekteerimise juhised olid täpsed ja konkreetsed, ilma liigse "sõnavahuta". Soovitan kindlasti teie teenuseid ka tuttavatele. AITÄH!
Andis
in the last week
Morex.lv ir viegli un saprotoši iepirkties, pietiekami liels klāsts, ceru ka vēl lielāks būs. Gan arī klātienē bija patīkami iepirkties, paskaidro un iesaka pēc jūsu vēlmēm. Patīkami veikala strādnieki 😊👍👍👍
Rita
a month ago
Leidsin sobiva toote vaid teie internetipoest. Peale tasumist saabus kaup väga kiiresti kohale. Olen väga rahul.
Viljar
2 months ago
Lätist tellida soodsam(kaup+kuller) kui eestist. Soovitan soojalt
Maarten
2 weeks ago
Smorgens besteld , 1 u later afgehaald , was onmiddelijk beschikbaar op zondag , ruime parking 😊 spreken Engels 👍