Meist

Kogemus
Oleme tegutsenud alates 2007. aastast ja teenindanud üle 200 000 kliendi. Oleme saanud oma klientidelt rohkem kui 1000 positiivset arvustust Internetis. 

Head hinnad
Me toome peamiselt täis konteinereid otse tehastest ilma vahendajateta, nii et saame pakkuda Teile häid hindu, mis on enamasti ka turu madalaim hind. Te maksate täpselt seda, mida toode on väärt. 

Aja kokkuhoid
MOREXi e-poest tellides saate oma tellimuse lubatud ajal kätte. Kõik veebilehel näidatud toodete kogused on reaalsed ja neid uuendatakse reaalajas. See tähendab, et kui näete laos 10 toodet, siis need on ka reaalselt laos olemas ja Te ei pea ootama laoseisu kinnitust. 

Ainulaadne pakkumine
Pakume laia ja ainulaadset tootevalikut, mis on enamasti ainukene riigis pakutav valik. Meie veebipoest saate osta tooteid tuntud kaubamärkidelt nagu Intex, Bestway, Jobe, Aqua Marina, Thetford, Enders ja teised. Meil on ka päris oma kaubamärk RESTPRO, mille valikus on kvaliteetsed massaažilauad, iluhooldusdiivanid, tätoveerimis- ja ripsmetöötlustoolid ning muid huvitavaid tooteid massööridele ja teistele iluvaldkonna töötajatele.

Kvaliteedi garantii
Saate kvaliteetse toote hea hinnaga. Kõikidel toodetel on 2-3-aastane garantii. Hindame kvaliteeti, iga toode, mida me Teile pakume, on läbinud spetsiaalse uuringu, mille järel on kinnitatud, et see vastab meie ettevõtte kvaliteedistandarditele. 

Teenindus
Anname endast parima, et Teie ostud meie e-poes oleksid mugavad, kiired ja meeldivad. Töötame selle nimel, et Te tunneks end eriliselt ja see on kogu MOREXi meeskonna eesmärk. Saate tootega seotud vastused e-posti või telefoni teel, kuid kõik populaarsed vastused on juba eelnevalt tootekirjelduses olemas.

 

 

Kohaletoimetamine
Saatmiskulud ja kõik tarnevõimalused on näha nii konkreetse toote kirjelduses kui ka Ostukorvis, sest saatmiskulud arvutatakse automaatselt, võttes arvesse paki kaalu ja suurust. Kui toote jaoks pakutakse saatmist pakiautomaati, tähendab see seda, et me oleme juba kontrollinud, et antud toode mahub sinna.

Saate valida Teile kõige mugavama saatmisviisi, kas pakiautomaati või kulleriga. 

Me toimetame kohale nii, nagu on Teile kõige mugavam.

Kaupu saab osta veebist tellides või telefonil +371 26003120.    

Soovime Teile positiivseid emotsioone MOREXi e-poes ostlemisest!


Google Reviews Morex.ee Arvustused Morex.ee
4.7
Stėja
Stėja
11 months ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.
Maria
Maria
a month ago
Спасибо. Я довольна покупкой. Делаю заказ уже не первый раз. Очень быстрая доставка в Эстонию. хотелось бы, чтобы в Таллине было побольше пунктов выдачи. Пока только один и находится в неудобном месте.
Светлана
Светлана
2 months ago
Хочу выразить огромную благодарность за отличную работу! Здесь заказываю впервые. Была просто шокирована, когда на второй день , после заказа, курьер прислал СМС, что доставит заказ в течении часа. 👍И это из Латвии в Эстонию.У нас по Таллину посылку можно неделю ждать.У ребят СУПЕР МЕГА скорость! И было общение по телефону с Николаем, всё корректно, чётко и приятно! Огромное спасибо!
Андрей
Андрей
a week ago
Заказывал велокарт. Удивила скорость исполнения заказа - обработан и выполнен в течении 45 часов ( от момента проплаты и до получения товара в Хаапсалу). Качество товара отличное. Рекомендую продавца.
Алёна
Алёна
3 months ago
Услугами магазина пользуюсь не первый раз. ВСЕГДА обслуживание на высшем уровне!!! Большое спасибо за супер быструю доставку и очень вежливый, приветливый персонал!!! Ребята реально заработали премию!!!, прошу руководство принять во внимание отзывы покупателей!!! СПАСИБО!