Telli telefoni teel
10:00-19:00 tööpäevadel
10:00-17:00 nädalavahetus
23.06 - 24.06 - suletud

Meist

Kogemus
Oleme tegutsenud alates 2007. aastast ja teenindanud üle 200 000 kliendi. Oleme saanud oma klientidelt rohkem kui 1000 positiivset arvustust Internetis. 

Head hinnad
Me toome peamiselt täis konteinereid otse tehastest ilma vahendajateta, nii et saame pakkuda Teile häid hindu, mis on enamasti ka turu madalaim hind. Te maksate täpselt seda, mida toode on väärt. 

Aja kokkuhoid
MOREXi e-poest tellides saate oma tellimuse lubatud ajal kätte. Kõik veebilehel näidatud toodete kogused on reaalsed ja neid uuendatakse reaalajas. See tähendab, et kui näete laos 10 toodet, siis need on ka reaalselt laos olemas ja Te ei pea ootama laoseisu kinnitust. 

Ainulaadne pakkumine
Pakume laia ja ainulaadset tootevalikut, mis on enamasti ainukene riigis pakutav valik. Meie veebipoest saate osta tooteid tuntud kaubamärkidelt nagu Intex, Bestway, Jobe, Aqua Marina, Thetford, Enders ja teised. Meil on ka päris oma kaubamärk RESTPRO, mille valikus on kvaliteetsed massaažilauad, iluhooldusdiivanid, tätoveerimis- ja ripsmetöötlustoolid ning muid huvitavaid tooteid massööridele ja teistele iluvaldkonna töötajatele.

Kvaliteedi garantii
Saate kvaliteetse toote hea hinnaga. Kõikidel toodetel on 2-3-aastane garantii. Hindame kvaliteeti, iga toode, mida me Teile pakume, on läbinud spetsiaalse uuringu, mille järel on kinnitatud, et see vastab meie ettevõtte kvaliteedistandarditele. 

Teenindus
Anname endast parima, et Teie ostud meie e-poes oleksid mugavad, kiired ja meeldivad. Töötame selle nimel, et Te tunneks end eriliselt ja see on kogu MOREXi meeskonna eesmärk. Saate tootega seotud vastused e-posti või telefoni teel, kuid kõik populaarsed vastused on juba eelnevalt tootekirjelduses olemas.

 

 

Kohaletoimetamine
Saatmiskulud ja kõik tarnevõimalused on näha nii konkreetse toote kirjelduses kui ka Ostukorvis, sest saatmiskulud arvutatakse automaatselt, võttes arvesse paki kaalu ja suurust. Kui toote jaoks pakutakse saatmist pakiautomaati, tähendab see seda, et me oleme juba kontrollinud, et antud toode mahub sinna.

Saate valida Teile kõige mugavama saatmisviisi, kas pakiautomaati või kulleriga. 

Me toimetame kohale nii, nagu on Teile kõige mugavam.

Kaupu saab osta veebist tellides või telefonil +371 26003120.    

Soovime Teile positiivseid emotsioone MOREXi e-poes ostlemisest!


Google Reviews Morex.ee Arvustused Morex.ee
4.7
Aleksandrs
Aleksandrs
a month ago
Очень понравилось отношение к клиенту. Наступил гарантийный случай, везти товар из Даугавпилса назад мне было экономически не выгодно, но мог починить сам при наличии пары деталей. Созвонился, пошли навстречу, и через пару дней детали были у меня вместе с презентом. Очень приятно иметь с таким продавцом дело.
Vladimir
Vladimir
4 months ago
Спасибо очень доволен покупкой. Сначало заказал не тот товар девушка консультант все подробно объяснила как зделать возврат и посаветовала что мне нужно. Быстро зделали возврат денег. Ещё раз спасибо.
Fjodors
Fjodors
a month ago
1, 2, 3!!! Un sūtījums saņemts! Jāiet tik uz ūdens izmēģināt. Uz ūdens izmēģināts! Ir tā vērts tas pirkums! Paldies morex.lv par ātro reakciju/ izsūtīšanu/ precizējumu pa telefonu.
Antanas
Antanas
a week ago
Pirkau irklentes, viskas super! labai greit atkeliavo per pora dienų. Labai geros kainos. tobulas vadybininkų aptarnavimas, buvo iškilę nesklandumų prie išsiunčiant užsakymą, bet problemą labai sklandžiai išsprendė akimirksniu. apibendrinant galiu pasakyti tik tiek, jog puikiai dirbat, mielai prieš konors ieškodamas interneto platybėse pradžiai užsuku į MOROX :)
Marika
Marika
a week ago
MOREX darbojas ļoti profesionāla, atsaucīga un cilvēciski patīkama komanda. Lai arī dīvaini skan, bet jāsaka: "bija prieks izdot naudu"! Jo atradu, viegli apmaksāju un ērti saņēmu tieši to, ko meklēju mūsu viesu namiņam! Paldies!