Wall Mounted Pull-Up Bar DY-DR-1060

Hind: 35.00 €
47 Kaupluses
Saa poes minuti pärast! (Tööajal)
Kood: DY-DR-1060

Wall Mounted Pull-Up Bar DY-DR-1060

Tüüp Võimlemiskang
Maks.koormus 135 kg
Suurus 100x47 cm

Võimlemiskang on lapsepõlvest saadik kõigile tuttav spordiriist, mis võimaldab efektiivselt tugevdada käe- ja seljalihaseid ilma kodust lahkumata! Kui te sageli tunnete end väsinuna ja rusutuna ning teil pole piisavalt jõudu mitte millegi jaoks, võibolla on õige aeg mõelda spordi peale?
 
Antud võimlemiskang kinnitatakse seina külge - see on valmistatud vastupidavast metallist ning on võimeline pidama vastu koormust kuni 135 kg! Spordiriista on lihtne panna kokku ja monteerida, ja mis kõige tähtsam, erinevalt teistest trenažööridest ei võta see teie toas palju ruumi. Tehke harjutusi kohe, kui tekib vaba minut, ja tulemus ei lase end oodata!
 
Paigaldades selle spordiriista oma kodus, ei saa te mitte ainult tugevdada oma keha, vaid ka muutuda vastupidavamaks. Lisaks sellele, võibolla ka teie lapsed järgivad teie eeskuju? Pole saladus, et regulaarsed füüsilised harjutused tugevdavad nende tervist ja immuunsust - harjutage neile külge kehalise kasvatuse armastust maast madalast! Soetage seinapealne võimlemiskang väga atraktiivse hinnaga ja olge alati heas vormis!

Dimensions: 100 x 47 cm.

Tarne
Tulen ise poodi järgi
Postkontor
Narvesen
Kuller Riias
Linnaosa keskused
Linnaosad
Kuller
Hind
Tasuta
2 EUR
2 EUR
6 EUR
8 EUR
11 EUR
8 EUR
Kuupäev
Täna
22. juuni
22. juuni
1-4 päeva
1-4 päeva
1-4 päeva
1-4 päeva
Kohaletoimetamise riik

Tasumine
Sularahas:
Meie poed
Pangaülekanne:
Erinevad tarneviisid
Maksa internetis:
Erinevad tarneviisid

Garantii 2 aastat

Sageli kokku ostetud