Telli telefoni teel
10:00-19:00 tööpäevadel
10:00-17:00 nädalavahetus

Velokart (Velomobile) Go-Kart 1801 Red (3-6 years)

79,00 €
69,00
-13 %
7 Kaupluses
Saa poes minuti pärast! (Tööajal)
Tarne
Hind
Kuupäev
Velokart (Velomobile) Go-Kart 1801 Red (3-6 years)
Kood: 1801-RED
Vanus 3-6
Rattad Plastist
Suurus 80x49 cm
Maks. koormus 30 kg
Kaal 10.5 kg
Värv Punane
Garantii 2 aastat

Velomobile Go-Kart 1801

Millist laste transporti on parem valida? See küsimus sageli teeb muret noortele vanematele, kes soovivad rõõmustada oma last uue liiklusvahendiga. Velokart on kaasaegne transpordivahend mudilaste jaoks, mis on turvaline alternatiiv jalgrattale. Velokart on kingitus, mis mitte ainult ei rõõmusta last, vaid on ka kasulik tema tervisele.

Miks velokart on laste transpordivahendi parim variant?

  • Tänu selle stabiilsusele velokart on täiesti turvaline erinevalt tavapärasest tõuke- või jalgrattast;
  • Laps õpib iseseisvalt seda juhtima, kontrollides oma kiirust ja õppides kasutama pedaale, rooli ja pidurdussüsteemi. Velokart on kerge ja seda on meeldiv juhtida;
  • Teie laps arendab oma lihas- ja hingamissüsteemi, tugevdab luustikku ja lihastikku, parandab tähelepanu ja kontsentratsiooni vilumusi;
  • Velokardi hind kindlasti rõõmustab teid - te ei pea kulutama palju raha elektriautodele ja muudele seadmetele, mis nõuavad aku laadimist ja täiendavaid hoolduskulusid;
  • Velokardid on keskkonnasõbralik transport, mis ei saasta keskkonda;
  • Antud transpordivahendit on lihtne hooldada tänu selle lihtsale konstruktsioonile.
  • Go-Kart 1801 on mõeldud lastele vanuses 3 kuni 6 aastat - tänu reguleeritavale istme asendile peab see vastu teie pisikesele 3-4 aasta jooksul!

Velokardil 1801 on plastmassist rattad. 

Ostke see kaasaegne laste transport, mille usaldusväärne raudkonstruktsioon tagab teie lapse turvalisuse, ja silmitsege rõõmu ja vaimustust teie lapse silmis! Nüüd teie pisikesel on alati millega ennast hõivata jalutuskäikude ajal perega pargis. Tellige Go-Kart 1801 väga soodsa hinnaga  juba täna - hoolitsege oma lapse tervise ja hea tuju eest!

 

Velocart ei ole ette nähtud äriliseks kasutamiseks.

Sageli kokku ostetud
Batuut 244 cm + kaitsevõrk + redel 8ft (2.44 m)
Batuut 244 cm + kaitsevõrk + redel 8ft (2.44 m)
169,00 €
125,00
Redel: On olemas
Võrk: On olemas
Läbimõõt: 244 cm
Suur lastemajake Starplay Ükssarvik
Suur lastemajake Starplay Ükssarvik
159,00 €
145,00
Kõrgus: 121.5 cm
Laius: 123.5 cm
Pikkus: 102.5 cm

Google Reviews Morex.ee Arvustused Morex.ee
4.7
Aleksandrs
Aleksandrs
2 weeks ago
Очень понравилось отношение к клиенту. Наступил гарантийный случай, везти товар из Даугавпилса назад мне было экономически не выгодно, но мог починить сам при наличии пары деталей. Созвонился, пошли навстречу, и через пару дней детали были у меня вместе с презентом. Очень приятно иметь с таким продавцом дело.
Vladimir
Vladimir
3 months ago
Спасибо очень доволен покупкой. Сначало заказал не тот товар девушка консультант все подробно объяснила как зделать возврат и посаветовала что мне нужно. Быстро зделали возврат денег. Ещё раз спасибо.
Fjodors
Fjodors
3 weeks ago
1, 2, 3!!! Un sūtījums saņemts! Jāiet tik uz ūdens izmēģināt. Uz ūdens izmēģināts! Ir tā vērts tas pirkums! Paldies morex.lv par ātro reakciju/ izsūtīšanu/ precizējumu pa telefonu.
Austeja
Austeja
a month ago
I recently ordered a massage table to Lithuania and was pleasantly surprised by how fast the shipping was. Not only did it arrive quickly, but the quality of the table exceeded my expectations. Thank you for the excellent service!
Nadežda
Nadežda
2 weeks ago
Отличный сервис! Работают активные и знающие парни, прекрасно консультируют как по телефону, так и на месте. Мгновенное оформление заказа. Кушетка для массажа и другие атрибуты прекрасного качества. Рекомендую! 👍🏼