Seinapealne võimlemiskang "Slim 1" (00008)

Hind: 34.90 €
8 Kaupluses
Saa poes minuti pärast! (Tööajal)
Kood: 00008

Seinapealne võimlemiskang "Slim 1" (00008)

Tüüp Võimlemiskang
Maks.koormus 180 kg
Suurus 25х101 cm

Seinapealne võimlemiskang on üks tõhusamaid spordiriistu füüsilise aktiivsuse jaoks kodus. Kui ajapuudus ei võimalda külastada jõusaali, siis alati aitab võimlemiskang.

Seinapealne võimlemiskang "Slim 1" on konstruktsioon, mis on loodud spetsiaalselt väikesemõõtmeliste ruumide jaoks. Seinalt ainult 22 sentimeetri kaugusel olev võimlemiskang võimaldab teil tõhusalt kasutada ruumala. Lihtsalt asetage võimlemiskang ukseava kohale ning tehke füüsilisi harjutusi.

Võimlemiskang kodu jaoks on ette nähtud laia ja keskmise haarde jaoks. Mõistliku raha eest saate te treeninguseadme, millega saab treenida kogu pere.

Seinapealne võimlemiskang mustvalges variandis ei ole silmatorkav. See ei vaja erilist hooldust ja peab vastu kaalu kuni 180 kilogrammi.

Organismi üldise seisundi parendamisele, selgroo tugevdamisele ja lihaskorseti ehitamisele suunatud harjutusi on lihtne sooritada tänu võimlemiskangile seinal. Peaasi on leida 15 minutit päevas kasulike füüsiliste harjutuste jaoks.

Meie kauplusest saab osta võimlemiskangi komplektis täiendavate spordiriistadega. Meie konsultandid aitavad optimaalselt valida aksessuaarid antud võimlemiskangi mudeli jaoks.

Omadused:

  • Vahemaa seinast võimlemiskangini - 22 cm.
  • Põikpuude läbimõõt - 28 mm.
  • Haarde laius - 101 cm.
     

Tarne
Tulen ise poodi järgi
Postkontor
Narvesen
Kuller Riias
Linnaosa keskused
Linnaosad
Kuller
Hind
Tasuta
2 EUR
2 EUR
5 EUR
6 EUR
9 EUR
7 EUR
Kuupäev
Täna
21. juuni
21. juuni
1-4 päeva
1-4 päeva
1-4 päeva
1-4 päeva
Kohaletoimetamise riik

Tasumine
Sularahas:
Meie poed
Pangaülekanne:
Erinevad tarneviisid
Maksa internetis:
Erinevad tarneviisid

Garantii 2 aastat

Sageli kokku ostetud