Ripptool patjadega PATIO 47258

139.00 € 199.00 €
Salvesta 60.00 €
45 Kaupluses
Saa poes minuti pärast! (Tööajal)
Osta

Kood: 47258

Ripptool patjadega PATIO 47258

Suurus 77x97 cm
Kõrgus 198 cm
Maks.koormus 120 kg

Kas te otsite aksessuaare oma kodu, aia või suvila jaoks? Kas soovite kiiremini puhata linnast väljas ja hingata värsket õhku? Pakume teile hoolitseda oma mugavuse eest juba varakult - tehke oma puhkus võimalikult mugavaks mobiilsete ripptoolide abil!
Antud tooli mudel ei ole mitte ainult mugav koht lõõgastumiseks ja jõu taastamiseks soojal hooajal, vaid ka teie aia suurepärane kaunistus. Siinjuures seda saab kasutada ka maja sees - eriti nendel päevadel, kui väljas on vihmane või  külm. Lisaks stiilsele ja elegantsele välimusele erineb see kiiktool ka tugevuse poolest - rotangi moodi plastikpunutis teeb selle mööblieseme vastupidavaks ja praktiliseks kasutamiseks õues. Tänu sellele materjalile ja läbimõeldud konstruktsioonile ei vaja tool erilist hooldust. Eemaldatavad pehmed padjad annavad teile täiendava mugavuse - te kindlasti ei taha tõusta püsti niivõrd mugava istme pealt!
Kinkige endale ja enda lähedastele suurepärane puhkus koos riputatava kiiktooliga. Perega veedetud suvised nädalavahetused muutuvad nüüd teie jaoks eriti hubasteks, ning kõik teie sõbrad hakkavad meelsasti tulema teie juurde piknikutele ja vabaõhupidudele! Tellige selle mugav tool kohaletoimetamisega või tulge meie kauplusesse aadressil: Granita tn 3, Riia. Soojad päevad värskes õhus ei ole enam mägede taga!
 
  • Istme mõõdud: 77 x 97 x 113 cm
  • Materjali koostis: 100% polüester
  • Kuju: Ovaal
  • Materjal: Polüester, Rotang, Teras, Plastik
  • Kõrgus: 198 cm
  • Läbimõõt: 95 cm
  • Maksimaalne koormus: 120 kg
  • Värv: beež
 

Tarne
Tulen ise poodi järgi
Kuller Riias
Linnaosa keskused
Linnaosad
Kuller
Hind
Tasuta
8 EUR
9 EUR
14 EUR
10 EUR
Kuupäev
Täna
14. juuli
14. juuli
14. juuli
1-4 päeva
Kohaletoimetamise riik

Tasumine
Sularahas:
Meie poed
Varustamine Lätis
Pangaülekanne:
Erinevad tarneviisid
Maksa internetis:
Erinevad tarneviisid

Garantii 2 aastat

Sageli kokku ostetud

Informeerime teid, et antud veebisait kasutab küpsiseid teenuste paremaks osutamiseks, saidi optimaalse sisu ja seadete võimaldamiseks vastavalt teie vajadustele. Veel