Telli telefoni teel
10:00-19:00 tööpäevadel
10:00-17:00 nädalavahetus

Massažilaud (diivan) RESTPRO® Memory 2 Beige

205,00
9 Kaupluses
Saa poes minuti pärast! (Tööajal)
10+ laos
Saadaval 1-7 päeva pärast
Tarne
Hind
Kuupäev
Massažilaud (diivan) RESTPRO® Memory 2 Beige
Kood: MEMORY-2-BEIGE
Model Memory
Sections 2
Värv Beež
Polsterduse paksus 6 cm
Peatoe materjal Aluminum
Kaal 18 kg
Vorm Rectangular
Suurus L - 192x70 cm
Materjal PU leather
Maks. koormus 350 kg
Laius 70-95 cm
Pikkus 192-220 cm
Kõrgus 63-84 cm
Garantii 3 aastat

Kuidas saab massaažimeister mitte väsida tööpäeva jooksul? Kõik on lihtne - on vaja hoolitseda massaažiinikabineti professionaalse seadmestiku eest.

Kokkupandav massaažilaud - kušett RESTPRO® Memory 2 Beige suurepäraselt täiendab mis tahes salongi interjööri ja kingib teie klientidele maksimaalse mugavuse protseduurilt.

Miks on kasulik pöörata tähelepanu massaažilauale RESTPRO® Memory 2 Beige?

  • Kokkupandav konstruktsioon võimaldab hõlpsalt panna laua kokku või võtta lahti, muutes seda kaasaskantavaks kohvriks. Antud eripära on aktuaalne spetsialistide jaoks, kes vahetavad tihti töökohti või võtavad vastu kliente kodus.

  • Tugevdatud karkass välistab laua läbipainet, täiendavad kinnitused muudavad konstruktsiooni tugevaks ja kummist otsakud jalgadel tagavad seadmestikule stabiilsuse ja kindluse. Laud massaaži jaoks peab vastu kaalu kuni 350 kg.

  • Polsterdusmaterjalina olev öko-nahk "Skin-touch" on mõnus, kergesti töödeldav ja vastupidav kasutamises.

  • Kahekordne täiteaine "Memory Foam" kogupaksusega 6 cm ei vaju läbi pika aja jooksul ning aitab kliendil mugavalt asetada oma keha.

  • Massaažilaua kõrgus on reguleeritav, seepärast sobib see mis tahes pikkusega spetsialisti jaoks ning võimaldab töötada istudes.

  • Pea- ja käetoed on äravõetavad, kvaliteetsete stabiilsete kinnitustega.

  • Tootja ametlik garantii - 36 kuud!

Mudel RESTPRO® Memory 2 Beige võib toimida massaažilauana ilusalongi, tatoo ja spa salongi jaoks. Kušett näitab end heast küljest kosmeetika- ja meditsiinikabinettides, rehabilitatsioonikeskustes ja sanatooriumides.

Kokkupandava massaažilaua-kušeti peamiseks eeliseks on suunistus nii kliendile kui ka meistrile. Külastajad saavad unustamatud tunded selliselt meeldivalt ja kasulikult protseduurilt kui massaaž, ja spetsialist saab mugavates tingimustes tegeleda oma professionaalsete kohustustega

RESTPRO® Memory 2 Beige laua massaaži jaoks saab osta juba praegu - antud mudelid ootavad oma uusi omanikke ja on valmis rõõmustama konstruktsiooni vastupidavuse, atraktiivse disaini ja laia funktsionaalsusega.

Sageli kokku ostetud
Disposable Breathing Space Cover - 100 pack
Disposable Breathing Space Cover - 100 pack
20,00 €
18,00
Tüüp: Salvrätid
Värv: Valge
Tükkide: 100 tk.
Kolmekorruseline käru CH5051A
Kolmekorruseline käru CH5051A
129,00
Liik: Käru
Suurus: 49.5x35.5x86.5 cm
Kaal: 15 kg
Ühekordselt lehed SMS mittekootud - 6 rulli 0.6x150 m, 450 tk.
Ühekordselt lehed SMS mittekootud - 6 rulli 0.6x150 m, 450 tk.
93,00 €
75,50
Tüüp: Ühekordne rull
Värv: Valge
Tükkide: 450 tk.
Roll omanik diivan RESTPRO
Roll omanik diivan RESTPRO
16,00 €
14,95
Tüüp: Hoidja
Suurus: 73x4.5x3 cm

Google Reviews Morex.ee Arvustused Morex.ee
4.7
Vitaly
Vitaly
3 weeks ago
Iegādājos SUP dēli interneta veikalā- esmu ļoti priecīgs par ļoti ātru un operatīvu pasūtījuma apstrādi. Dēli pasūtīju iepriekšējā vakarā un nākošās dienas rītā jau devos tam pakaļ. Lieliska komunikācija un atsaucīgi darbinieki! Paldies, Noteikti ieteikšu arī draugiem!
Ilona
Ilona
3 weeks ago
Jau vairākas reizes iepirkos un prece bija uz vietas (noliktavā)-nevajadzēja gaidīt piegādi. Atsaucīgi un laipni pārdēvēji.
Stėja
Stėja
a year ago
I ordered cosmetologic chair/table from this company to Lithuania. Read the reviews and choose to buy from Morex than from my own country selling companies. I was suprised by the fast shipping! They shipped it very fast, pretty got it the other day. The problem was with the DPD couriers who somehow managed to lost the huge package for a few days and damage it. But after some calls and searching the package was found. The chair itself is in good quality, inside of the package wasn't damaged, so I am happy. Your customer service is amazing, got replies in email very fast! Thank you so much! Will be definitely ordering more.