Kokkupandav massaažilaud - kušett RESTPRO® Memory 2 Beige

Hind: 205.00 €
5 Kaupluses
Saa poes minuti pärast! (Tööajal)
Kood: MEMORY-2-BEIGE

Kokkupandav massaažilaud - kušett RESTPRO® Memory 2 Beige

Model Memory
Sections 2
Color Beež
Polsterduse paksus 6 cm
Peatoe materjal Aluminum
Kaal 18 kg
Vorm Rectangular
Suurus L - 192x70 cm
Maks.koormus 350 kg
Laius 70-95 cm
Pikkus 192-220 cm
Kõrgus 63-84 cm

Kuidas saab massaažimeister mitte väsida tööpäeva jooksul? Kõik on lihtne - on vaja hoolitseda massaažiinikabineti professionaalse seadmestiku eest.

Kokkupandav massaažilaud - kušett RESTPRO® Memory 2 Beige suurepäraselt täiendab mis tahes salongi interjööri ja kingib teie klientidele maksimaalse mugavuse protseduurilt.

Miks on kasulik pöörata tähelepanu massaažilauale RESTPRO® Memory 2 Beige?

  • Kokkupandav konstruktsioon võimaldab hõlpsalt panna laua kokku või võtta lahti, muutes seda kaasaskantavaks kohvriks. Antud eripära on aktuaalne spetsialistide jaoks, kes vahetavad tihti töökohti või võtavad vastu kliente kodus.

  • Tugevdatud karkass välistab laua läbipainet, täiendavad kinnitused muudavad konstruktsiooni tugevaks ja kummist otsakud jalgadel tagavad seadmestikule stabiilsuse ja kindluse. Laud massaaži jaoks peab vastu kaalu kuni 350 kg.

  • Polsterdusmaterjalina olev öko-nahk "Skin-touch" on mõnus, kergesti töödeldav ja vastupidav kasutamises.

  • Kahekordne täiteaine "Memory Foam" kogupaksusega 6 cm ei vaju läbi pika aja jooksul ning aitab kliendil mugavalt asetada oma keha.

  • Massaažilaua kõrgus on reguleeritav, seepärast sobib see mis tahes pikkusega spetsialisti jaoks ning võimaldab töötada istudes.

  • Pea- ja käetoed on äravõetavad, kvaliteetsete stabiilsete kinnitustega.

  • Tootja ametlik garantii - 36 kuud!

Mudel RESTPRO® Memory 2 Beige võib toimida massaažilauana ilusalongi, tatoo ja spa salongi jaoks. Kušett näitab end heast küljest kosmeetika- ja meditsiinikabinettides, rehabilitatsioonikeskustes ja sanatooriumides.

Kokkupandava massaažilaua-kušeti peamiseks eeliseks on suunistus nii kliendile kui ka meistrile. Külastajad saavad unustamatud tunded selliselt meeldivalt ja kasulikult protseduurilt kui massaaž, ja spetsialist saab mugavates tingimustes tegeleda oma professionaalsete kohustustega

RESTPRO® Memory 2 Beige laua massaaži jaoks saab osta juba praegu - antud mudelid ootavad oma uusi omanikke ja on valmis rõõmustama konstruktsiooni vastupidavuse, atraktiivse disaini ja laia funktsionaalsusega.

 

Tarne
Tulen ise poodi järgi
Kuller Riias
Linnaosa keskused
Linnaosad
Kuller
Hind
Tasuta
6 EUR
8 EUR
11 EUR
8 EUR
Kuupäev
Täna
26. oktoober
26. oktoober
26. oktoober
1-4 päeva
Kohaletoimetamise riik

Tasumine
Sularahas:
Meie poed
Varustamine Lätis, Leedus ja Eestis
Pangaülekanne:
Erinevad tarneviisid
Maksa internetis:
Erinevad tarneviisid

Garantii 3 aastatSageli kokku ostetud

Jäta oma telefoninumber ja me teile tagasi helistada.
Informeerime teid, et antud veebisait kasutab küpsiseid teenuste paremaks osutamiseks, saidi optimaalse sisu ja seadete võimaldamiseks vastavalt teie vajadustele. Veel