Spordikell POLAR IGNITE WHITE-SILVER, M/L

229,90 €
209,00
-10 %
2 Kaupluses
Saa poes minuti pärast! (Tööajal)
Muud värvid
Tarne
Hind
Kuupäev
Spordikell POLAR IGNITE WHITE-SILVER, M/L
Kood: IGNITE-WHI-SLR
Aku 165 mAh
Kaal 35 g
Suurus 240x204 px
Baromeeter Kõrguse, kalde jne baromeetriline jälgimine.
Kell Kellaaeg ja kuupäev
Äratuskell Yes
Veepidavus Jah
Andurid On ühendatav Polari pulsivööga bluetoothi kaudu
Keeled Inglise, vene, saksa, prantsuse, itaalia
GPS Sisseehitatud GPS ja GLONASS andur
Puuteekraan Yes
Rihma suurus M/L
Garantii 2 aastat

Spordikell jooksmise jaoks aktiivsusjälgijaga 24/7

Hõbevalge disainiga veekindel POLAR IGNITE fitnesskell sobib ideaalselt nii meestele kui naistele. Täiustatud pulsimeeter, sisseehitatud GPS ja palju lisafunktsioone aitavad laiendada teie võimalusi ja muuta treeninguid efektiivsemaks.

Nüüd te saate ööpäevaringselt korraldada endale treenerit. Hinnates organismi andmeid, vidin valib optimaalse koormuse ja pakub treenimisvõimalusi. Jälgige südamekoonete sagedust ja kaotatud kaloreid pärast treenimist.

Fitnesskell analüüsib teie und, selle muutusi ja kuvab teabe ekraanile. Kas soovite teada, kui kiiresti organism taastub stressist ja treeningutest? Funktsioon Nightly Recharge™ aitab teid selles. Serene™ hingamisharjutused aitavad lõõgastuda ja leevendada pinget. Olete Polari kellaga alati ühenduses. See teavitab teie telefoni saabunud teadetest.

Kas teile meeldib bassein? Suurepärane! Seade määrab kiiresti teie pulsi, tempo, ujumisstiili ja puhkeaja. Veekaitse - kuni 30 m.

Polari spordikella saab osta Morexi e-poest. Esitage tellimuse saidil ja mänedžer helistab teile tagasi lähimal ajal. Meil on kiire tarne ja mugav makseviis. Kogu kaubale antakse pikaajalise garantii. Kaupluses regulaarselt viiakse läbi kampaaniaid ja allahindlusi. Kiirustage, et valida ideaalne kingitus endale, oma lähedastele või kolleegidele.


Sageli kokku ostetud