RESTPRO® VIP OVAL 2 BLACK massaažilaual (diivan)

Hind: 180.00 €
>20 laos
Saadaval 3 päeva pärast
Muud värvid
Kood: VIP-OVAL-2-BLACK

RESTPRO® VIP OVAL 2 BLACK massaažilaual (diivan)

Model VIP
Sections 2
Color Must
Polsterduse paksus 6 cm
Peatoe materjal Aluminum
Kaal 16 kg
Vorm Oval
Suurus L - 192x70 cm
Maks.koormus 250 kg
Laius 70-95 cm
Pikkus 192-220 cm
Kõrgus 63-84 cm

Kas Te olete professionaalne masseerija, kes juba hakkab tundma oma kutsealaseid riske? Kas seljavalud takistavad teil teha oma tööd kvaliteetselt? Kas teie massaažikušett tundub teile ebamugavana? Ettevõte RESTPRO® pakub spetsiaalse lahenduse just teie jaoks - uuenduslik massaažilaud ergonoomilise disainiga, mis säästab meistri selga ja kaela: RESTPRO® VIP OVAL 2 Edition!
Mille poolest OVAL 2 erineb standardsetest mudelitest?
1) Antud massaažilaua peamiseks eripäraks on ümardatud nurgad ja laua keskel asuv süvend, mis võimaldab masseerijal maksimaalselt läheneda kliendile ning sedaviisi vähendada selja- ja kaelavalude tõenäosust.
2) VIP-laudade täiteaineks on paks 6-sentimeetrine vaht Hard-Foam, mis säilitab oma vormi tunduvalt kauem, kui tavalised 4-sentimeetrised täiteained.
3) Eriti kvaliteetne kulumiskindel ökonahk "Skin-touch" on mitte ainult pehmem, vaid ka vastupidavam, kui tavaliste massaažikušettide polstrimaterjalid.
4) Massaažikušetil VIP OVAL 2 on alumiiniumist furnituur plastfurnituuri asemel, mis annab lauale juurde täiendava vastupidavuse.
5) Laua kokkupandav konstruktsioon tagab selle mugava transportimise ühest kohast teise - ideaalne lahendus meistritele, kes perioodiliselt vahetavad töökohta.
6) Looduslik puit tagab laua vastupidavuse ja kummist katted jalgadel tagavad selle stabiilsuse kõigil pindadel isegi intensiivse massaaži ajal.
7) Kušetti reguleeritav kõrgus annab teile võimaluse luua oma töö jaoks kõige mugavamad tingimused.
8) Pehmed käepidemed võimaldavad kliendil võtta maksimaalselt mugava asendi protseduuri ajal, mis oluliselt suurendab selle efektiivsust.
Need täiustused, mida RESTPRO® pidevalt arendab, mitte ainult ei taga täiendavaid mugavusi teile kui oma ala professionaalile, ja teie klientidele, vaid ka oluliselt pikendavad massaažilaua eluiga. Tänu kaasaegsele disainile antud kušett ideaalselt täiendab mis tahes interjööri. Unustage ebamugavusest ja seljavaludest töö ajal, soetades VIP OVAL 2, ning mõnu massaaži ajal hakkate tundma ka teie ise, mitte ainult teie klient!
 
- komplekt sisaldab lauda, tarvikuid, kotti ja juhiseid.
- pikkus 192 cm, 220 cm koos peatoedega;
- laius 70 cm, 95 cm küljes käte jaoks;
- reguleeritava kõrgusega 63-84 cm;
- maksimaalne kandevõime: 250 kg;
- рeatoed ja peopesad;
- mõõtmed transpordiasendis: 95x70x23 cm;
- kaal 16 kg.

Tarne
Tulen ise poodi järgi
Postkontor
Kuller Riias
Linnaosa keskused
Linnaosad
Kuller
Hind
Tasuta
Tasuta
6 EUR
8 EUR
11 EUR
8 EUR
Kuupäev
3-7 päeva
4-8 päeva
4-8 päeva
4-8 päeva
4-8 päeva
1-4 päeva
Kohaletoimetamise riik

Tasumine
Sularahas:
Meie poed
Varustamine Lätis, Leedus ja Eestis
Pangaülekanne:
Erinevad tarneviisid
Maksa internetis:
Erinevad tarneviisid

Garantii 2 aastatSageli kokku ostetud

Jäta oma telefoninumber ja me teile tagasi helistada.
Informeerime teid, et antud veebisait kasutab küpsiseid teenuste paremaks osutamiseks, saidi optimaalse sisu ja seadete võimaldamiseks vastavalt teie vajadustele. Veel