Kokkupandav massaažilaud - kušett RESTPRO® ALU 2 (M) Cream

Hind: 107.00 € 124.00 €
Salvesta 17.00 €
1 Kaupluses
Saa poes minuti pärast! (Tööajal)
7 laos
Saadaval 3 päeva pärast
Muud värvid
Kood: ALU-2-M-CREAM

Kokkupandav massaažilaud - kušett RESTPRO® ALU 2 (M) Cream

Model ALU
Sections 2
Color Kreem
Polsterduse paksus 4 cm
Peatoe materjal Aluminum
Kaal 12 kg
Vorm Rectangular
Suurus M - 180x60 cm
Maks.koormus 250 kg
Laius 60-85 cm
Pikkus 180-213 cm
Kõrgus 57-78 cm

Et muuta massaažiikabineti hubaseks ruumiks, kus klient saab taastada oma jõudu, lõõgastuda ja parendada tervist, on vajalikud masseerija oskuslikud käed ja professionaalne massaažilaud.

Suurepäraseks valikuks saab massaažilaud salongi jaoks RESTPRO® ALU 2 (M) Cream. Sellega veedab iga massaažimeister oma tööpäeva mugavastes tingimustes ja kliendid saavad protseduurilt maksimaalse kasu ja meeldivad aistingud.

Kokkupandav massaažilaud - kušett RESTPRO® ALU 2 (M) Cream on professionaalne seadmestik. Atraktiivne välimus suurepäraselt ühendub multifunktsionaalsuse ja praktilisusega.

Laud massaaži jaoks on kergelt lahti tehtav. Reguleeritavad alumiiniumist jalad võimaldavad valida seadme kõrgust mis tahes masseerija pikkuse järgi. Tänu kokkupandavale konstruktsioonile muutub kušett mõne minutiga mugavaks kohvriks ning sama kiiresti transformeerub tagasi.

Massaažilaua kaal on vaid 12 kilogrammi. See tähendab, et seda on lihtne teisaldada ühest ruumist teise või võtta kaasa. Selline inventari variant saab ideaalseks lahenduseks kodus töötavate meistrite jaoks.

Kokkupandud kujul on massaažilaual kodu jaoks gabariidid 91*64*19 cm ja lahtivõetud kujul - 180*60 cm. Kušeti pikkust ja laiust saab täiendavalt suurendada käe- ja peatugede arvelt.

Polsterdus on pehmest täiteainest ja vinüülist, mida on lihtne pesta ja töödelda hügieenivahenditega. Konstruktsioon peab vastu koormuse kuni 250 kg.

Eemaldatavad kokkupandavad elemendid, praktiline must ümbris ülekandmiseks, monteerimise kvaliteet ja stiilne disain teevad massaažilaua - kušetti asendamatuks ilusalongide, manuaalteraapia, tätoveeringute kabinettide ja SPA salongide jaoks.

Osta laud massaaži jaoks RESTPRO® ALU 2 (M) õrna-kreemikat värvi - tähendab mõistlikult kulutada oma raha. Laud peab vastu pika aega, kinkides kliendile meeldivad muljed ja muutes meistri töö mugavaks.

Tarne
Tulen ise poodi järgi
Postkontor
Kuller Riias
Linnaosa keskused
Linnaosad
Kuller
Hind
Tasuta
Tasuta
6 EUR
8 EUR
11 EUR
8 EUR
Kuupäev
Täna
27. november
27. november
27. november
27. november
1-4 päeva
Kohaletoimetamise riik

Tasumine
Sularahas:
Meie poed
Varustamine Lätis, Leedus ja Eestis
Pangaülekanne:
Erinevad tarneviisid
Maksa internetis:
Erinevad tarneviisid

Garantii 2 aastatSageli kokku ostetud

Jäta oma telefoninumber ja me teile tagasi helistada.
Informeerime teid, et antud veebisait kasutab küpsiseid teenuste paremaks osutamiseks, saidi optimaalse sisu ja seadete võimaldamiseks vastavalt teie vajadustele. Veel