Kokkupandav massaažilaud - kušett RESTPRO® ALU 2 (M) Cream

124,00
3 Kaupluses
Saa poes minuti pärast! (Tööajal)
Muud värvid
Tarne
Hind
Kuupäev
Kokkupandav massaažilaud - kušett RESTPRO® ALU 2 (M) Cream
Kood: ALU-2-M-CREAM
Model ALU
Sections 2
Color Kreem
Polsterduse paksus 4 cm
Peatoe materjal Aluminum
Kaal 12 kg
Vorm Rectangular
Suurus M - 180x60 cm
Materjal PVC
Maks.koormus 250 kg
Laius 60-85 cm
Pikkus 180-213 cm
Kõrgus 57-78 cm
Garantii 2 aastat

Et muuta massaažiikabineti hubaseks ruumiks, kus klient saab taastada oma jõudu, lõõgastuda ja parendada tervist, on vajalikud masseerija oskuslikud käed ja professionaalne massaažilaud.

Suurepäraseks valikuks saab massaažilaud salongi jaoks RESTPRO® ALU 2 (M) Cream. Sellega veedab iga massaažimeister oma tööpäeva mugavastes tingimustes ja kliendid saavad protseduurilt maksimaalse kasu ja meeldivad aistingud.

Kokkupandav massaažilaud - kušett RESTPRO® ALU 2 (M) Cream on professionaalne seadmestik. Atraktiivne välimus suurepäraselt ühendub multifunktsionaalsuse ja praktilisusega.

Laud massaaži jaoks on kergelt lahti tehtav. Reguleeritavad alumiiniumist jalad võimaldavad valida seadme kõrgust mis tahes masseerija pikkuse järgi. Tänu kokkupandavale konstruktsioonile muutub kušett mõne minutiga mugavaks kohvriks ning sama kiiresti transformeerub tagasi.

Massaažilaua kaal on vaid 12 kilogrammi. See tähendab, et seda on lihtne teisaldada ühest ruumist teise või võtta kaasa. Selline inventari variant saab ideaalseks lahenduseks kodus töötavate meistrite jaoks.

Kokkupandud kujul on massaažilaual kodu jaoks gabariidid 91*64*19 cm ja lahtivõetud kujul - 180*60 cm. Kušeti pikkust ja laiust saab täiendavalt suurendada käe- ja peatugede arvelt.

Polsterdus on pehmest täiteainest ja vinüülist, mida on lihtne pesta ja töödelda hügieenivahenditega. Konstruktsioon peab vastu koormuse kuni 250 kg.

Eemaldatavad kokkupandavad elemendid, praktiline must ümbris ülekandmiseks, monteerimise kvaliteet ja stiilne disain teevad massaažilaua - kušetti asendamatuks ilusalongide, manuaalteraapia, tätoveeringute kabinettide ja SPA salongide jaoks.

Osta laud massaaži jaoks RESTPRO® ALU 2 (M) õrna-kreemikat värvi - tähendab mõistlikult kulutada oma raha. Laud peab vastu pika aega, kinkides kliendile meeldivad muljed ja muutes meistri töö mugavaks.


Sageli kokku ostetud
RESTPRO® round bolster CREAM
RESTPRO® round bolster CREAM
15,00
Tüüp: Vall
Värv: Kreem
Suurus: 65x14 cm
RESTPRO® pool massaaž padi cream
RESTPRO® pool massaaž padi cream
14,00
Tüüp: Poolvall
Värv: Kreem
Suurus: 65x6 cm
Massaažitool RESTPRO® Round 1 cream
Massaažitool RESTPRO® Round 1 cream
29,00
Type: Meistri jaoks
Seat: Round
Leg: Plastmassist
Standard Electric Warmer Pad
Standard Electric Warmer Pad
49,00
Tüüp: Lina
Värv: Valge
Tükkide: 1 tk.
Disposable Fitted Head Rest Covers - 50 pack
Disposable Fitted Head Rest Covers - 50 pack
18,00
Tüüp: Kate
Värv: Valge
Tükkide: 50 tk.