Metal Kettlebell With Vinyl Coating 20 kg

Hind: 62.00 €
Läbimüüdud
Kood: DY-KD-209-20kg

Metal Kettlebell With Vinyl Coating 20 kg

Tüüp Tõstepomm
Kaal 20 kg

Kuidas efektiivselt töötada läbi teie keha kõige erinevamad lihased? Lihtsaim ja kõigile hästi tuntud, alati aktuaalne variant on harjutused kaaluvihtidega! On olemas kõige erinevamad harjutuste kompleksid selle spordiriistaga, kuid tulemus on alati silmaga näha - ilus ja trimmis keha ja muidugi suurepärane meeleolu ja enesetunne.
 
Kaaluviht on valmistatud kvaliteetsest metallist ning sellel on vastupidav vinüülkate. Kui te soovite uuendada spordiinventari teie spordisaalis, siis see on ideaalne variant - sellised kaaluvihid kaua säilitavad esindusliku väljanägemise ning nende eredad värvid kindlasti meelitavad ligi teie kliente.
 
Lisaks sellele kaaluvihid on väga ökonoomne variant sportimiseks! Sooritage harjutused kaaluvihtidega mõne kaupa, erinevatele lihasgruppidele, ning te ei pea enam kulutama palju raha ülimoodsate trenažööride soetamise peale. Tulge kaubale järele meie kauplusesse aadressil Riia, Granita tn 3, või tellige kaaluvihid kohaletoimetamisega - me toome need teile koju või teie spordisaali. Pidage meeles, et terves kehas on terve vaim!

Weight: 20 kg.
 
Värv võib pildist erineda.

Tarne
Tulen ise poodi järgi
Omniva
Narvesen
Kuller Riias
Linnaosa keskused
Linnaosad
Omniva
Kuller
Hind
Tasuta
2 EUR
2 EUR
6 EUR
8 EUR
11 EUR
5 EUR
8 EUR
Kuupäev
-
-
-
-
-
-
-
1-4 päeva
Kohaletoimetamise riik

Tasumine
Sularahas:
Meie poed
Pangaülekanne:
Erinevad tarneviisid
Maksa internetis:
Erinevad tarneviisid

Garantii 2 aastat

Sageli kokku ostetud