Kahepoolne otsingumagnet 2x200 kg Black Magnet F200X2

41.99 € 45.00 €
Salvesta 3.01 €
77 Kaupluses
Saa poes minuti pärast! (Tööajal)
Osta

Kood: F200X2

Kahepoolne otsingumagnet 2x200 kg Black Magnet F200X2

Tüüp Magnetid
Adhesioon 2*200 kg
Läbimõõt 75 mm
Kaal 1200 g
Kõrgus 35 mm

Olukordades, kus tuleb tõsta raskeid metalliesemeid, aitab neodüümmagnet Black Magnet 200kg maksimaalse nakkejõuga 200 kg.

Toote tohutu veojõud on loodav kahe magnetiga võimsusega 200 kg. Magnet on varustatud peenrauast rõngaskinnitustega horisontaalseks ja vertikaalseks tõstmiseks.

Suure külgetõmbejõuga magnet ideaalselt sobib algajatele metalli- ja varanduseotsijatele, ning samuti kogenud otsijatele. Neodüümmagneti abil saab koguda esemeid malmist, terasest ja muudest metallidest põllumajanduskõlvikutes, veekogudes, õueaia territooriumil ja tööstustsoonis.

Black Magnet-ut valivad töövahendiks inimesed, kelle eriala on seotud Esimese ja Teise maailmasõdade aegade ning muistsemate aegade tõendite otsimisega. Kuulid, mõõgad, laskurrelvad, väikesed kahurid on tuvastatavad maakihi alt välitingimuste magneti abil.

Farmipidamised valivad magneti karjamaade ja põldude puhastamiseks. See kaitseb loomi traumade ning tehnikat - katkimineku eest.

Otsingumagnet tuleb toime ülesandega kõrgete ja madalate temperatuuride tingimustes. Mustus ja õli ei takista koorma tõstmist ja selle hoidmist.

Soetades magneti veekogu jaoks, on võimalik kvaliteetselt teostada otsingutöid jõe või järve sügavuses. Selleks, et tõmmata kaevust välja sinna kukkunud esemed, piisab vaid mõnest minutist. Peaasi on tugevalt kinnitada vajaliku pikkusega nööri või trossi ettenähtud peenrauarõnga külge.

Black Magnet 2x200 kg saab kasulikuks omandiks tööstuslikus ja koduses mastaapides. Kokkuhaakimise kindlus on tagatud tootja poolt. Peaasi on hoida sõrmed ja käelabad magneti ja raskete rauaesemete vahele sattumise eest.

Kas soovite osta kaks-ühes-otsingumagneti, korraga kahe eseme otsimise võimalusega (kuni 200 kg igaüks)? Lihtsalt tehke tellimus ja meie konsultant võtab teiega ühendust.

 

TÄHELEPANU

  • Hoidke otsingumagnetid elektriseadmetest eemal.
  • Magnetid võivad kahjustada teie sõrmi esemete tõmbamise korral.
  • Lapsed võivad kasutada magneteid ainult täiskasvanute järelevalve all.

Tarne
Tulen ise poodi järgi
Pickup Pakipunkt
Postkontor
Pasta Pakomāts
Omniva
Circle K
Kuller Riias
Linnaosa keskused
Linnaosad
Pickup Pakipunkt
Omniva
Kuller
Hind
Tasuta
Tasuta
Tasuta
Tasuta
2 EUR
2 EUR
4 EUR
5 EUR
5 EUR
4 EUR
5 EUR
5 EUR
Kuupäev
Täna
25. september
25. september
25. september
25. september
25. september
25. september
25. september
25. september
1-4 päeva
1-4 päeva
1-4 päeva
Kohaletoimetamise riik

Tasumine
Sularahas:
Meie poed
Varustamine Lätis, Leedus ja Eestis
Pangaülekanne:
Erinevad tarneviisid
Maksa internetis:
Erinevad tarneviisid

Garantii 2 aastatSageli kokku ostetud

Jäta oma telefoninumber ja me teile tagasi helistada.
Informeerime teid, et antud veebisait kasutab küpsiseid teenuste paremaks osutamiseks, saidi optimaalse sisu ja seadete võimaldamiseks vastavalt teie vajadustele. Veel