Massaažitool RESTPRO® MS02 Black

65,00
Läbimüüdud
Massaažitool RESTPRO® MS02 Black
Kood: MS02
Type Meistri jaoks
Seat Round
Leg Plastmassist
Värv Must
Garantii 2 aastat
Master tool RESTPRO® MS02 Black (kosmeetikud).

Kas Te olete harjunud tegema massaaži või kosmeetilisi protseduure seistes, kuid hakkate tundma tööpäeva lõpuks selja- ja jalavalusid? Hoolitsege oma tervise ja mugavuse eest ning tellige RESTPRO® MS02 tool enda salongi jaoks - Teil läheb seda kindlasti vaja!

See tool sobib ideaalselt masseerijatele, kosmetoloogidele, juuksuritele ja teistele ilumeistritele. See on kompaktne ja mugav ning seda saab hõlpsasti paigutada ümber tänu ratastele. Iste on valmistatud kvaliteetsest polüuretaanvahust kõrgusega 10 cm - tool on väga pehme, sellel on mugav istuda pikka aega. Tooli kõrgus on kergesti reguleeritav: Te alati saate häälestada seda maksimaalse mugavuse jaoks.

Tooli range praktiline disain rõhutab Teie asutuse modernsust ja soliidsust. Tellige meistri tool RESTPRO® MS02 juba täna ning me toimetame selle Teile kätte lähimail ajal, või tulge sellele järele Riiga, aadressile Granita tn 3. Rõõmustage ennast ja oma kliente Teie salongi kõrgekvaliteedilise seadmestikuga!

Istme tugev vinüülist kattematerjal ja pehme kvaliteetne täidis tagavad antud tooli vastupidavuse, ning selle kõrgust saab kergesti reguleerida. Kinkige endale mugavus ja kiirustage soetama kvaliteetne ja stiilne meistri tool RESTPRO® MS04!

Omadused:
 
  • Maksimaalne koormus: 135 kg
  • Kaal: 4,5 kg
  • Pikkus: reguleeritav vahemikus 44 kuni 58 cm
  • Istme läbimõõt: 38 cm.
  • Täidis: pehmed polüuretaanvaht kõrgus 10 cm.
  • Kate Materjal: vastupidav PVC vinüül polster

Sageli kokku ostetud
Electric massaažilaual Starlet Flat
Electric massaažilaual Starlet Flat
895,00
Elektriline: Yes
Suurus: 184(211)x70 cm
Kõrgus: 44-98 cm
Massaažilaual Classic-Flat Beige
Massaažilaual Classic-Flat Beige
495,00
Elektriline: No
Suurus: 197(224)x71 cm
Kõrgus: 64-90 cm