Spordikell POLAR VANTAGE M WHITE, M/L

279,90 €
239,00
-15 %
Pre järjekorras saadaval 3-7 päeva
Muud värvid
Tarne
Hind
Kuupäev
Spordikell POLAR VANTAGE M WHITE, M/L
Kood: VANTAGE-M-WHI
Aku 230 mAh
Kaal 45 g
Suurus 46x46x13 mm
Baromeeter Kõrguse, kalde jne baromeetriline jälgimine.
Kell Kellaaeg ja kuupäev
Äratuskell Yes
Veepidavus Jah, kuni 30 m
Andurid On ühendatav Polari pulsivööga bluetoothi kaudu
Keeled Inglise, vene, saksa, prantsuse, itaalia
GPS Sisseehitatud GPS ja GLONASS andur
Puuteekraan No
Rihma suurus M/L
Garantii 2 aastat

Spordikell jooksmise jaoks aktiivsusjälgijaga 24/7

Hoolitsedes oma klientide eest loob ettevõte Polar uusi multifunktsionaalseid fitnesskellasid, mis aitavad spordiharrastajatel jõuda uuele tasemele ja parandada oma tulemusi. Kas teile meeldib jõuda uutele kõrgustele? Siis kell POLAR VANTAGE M WHITE on teie jaoks.

Täiustatud Polar Vantage M süsteem ja Polar Precision Prime tehnoloogia mõõdavad täpselt teie südamerütmi isegi intensiivsete koormuste perioodil. Polar Pro rakendus toetab üle 130 spordiprogrammi. Kasutaja saab luua 20 spordiprofiili ja märkida personaalsed seaded.

Koormuse näitaja fitnesskellas arvutatakse pärast igat trenni ning see kajastab teie südame ja veresoonkonna süsteemi töötamist. Kasutaja saab analüüsi ja treeningute päeviku, ning eduaruandeid.

Polari sortimendis on mitmesuguste rihmade varu, mis sobivad kokku teie stiiliga. Kautšukist ja silikoonist valmistatud sportlikud kellarihmad hästi istuvad randmel. Polüetüleenist põimitud, valges, oranžis ja halli-rohelise-sinises värvitoonides esitatud rihmad meeldivad õrnem soole.

Polari spordikella koos kojuveoga saab osta meie veebisaidilt. Kas soovite seadmeid isa näha? Siis tulge meie kauplusesse, mille aadressi te leiate saidilt. Töötajad räägivad teile üksikasjalikult igast teid huvitavast tootest ning aitavad teha valikut. Kõikidele seadmetele antakse garantii.


Sageli kokku ostetud