Spordikell POLAR VANTAGE M BLACK, M/L

279,90 €
239,00
-15 %
5 Kaupluses
Saa poes minuti pärast! (Tööajal)
Muud värvid
Tarne
Hind
Kuupäev
Spordikell POLAR VANTAGE M BLACK, M/L
Kood: VANTAGE-M-BLK
Aku 230 mAh
Kaal 45 g
Suurus 46x46x13 mm
Baromeeter Kõrguse, kalde jne baromeetriline jälgimine.
Kell Kellaaeg ja kuupäev
Äratuskell Yes
Veepidavus Jah, kuni 30 m
Andurid On ühendatav Polari pulsivööga bluetoothi kaudu
Keeled Inglise, vene, saksa, prantsuse, itaalia
GPS Sisseehitatud GPS ja GLONASS andur
Puuteekraan No
Rihma suurus M/L
Garantii 2 aastat

Spordikell jooksmise jaoks aktiivsusjälgijaga 24/7

VANTAGE on uus lipuliin legendaarselt Soome brändilt. Mudel M on autasustatud uusimate tehnoloogiate ja lihtsustatud disaini pärast.

Vidin on varustatud värvilise ekraani (kuid mitte puutetundlikuga, nagu V-seerias) ja piisava ereduse varuga. M-seerias on kella kaal väiksem, korpus on valmistatud kõrgekvaliteedilisest mattplastist. Sellele praktiliselt ei jaa sõrmejälge ning ei kogune tolm. Polari kell ei ole mitte ainult löögikindel, vaid omab ka veekaitset 30 WR.

Võrreldes V-seeriaga pole M-liinis baromeetrilist altimeetrit. Samuti pole siin saadaval fitnessi rakendus Recovery Pro. Aga see-eest toetab kell Training Load Pro funktsiooni, mis võimaldab teil treenimise perioodil jälgida koormust erinevatele kehaosadele.

Vidin mõõdab läbitud vahemaad, tehtud sammude koguarvu ning jälgib kasutaja une kvaliteeti. See uurib teie koormust, võtab arvesse üldist pingetaset ja pakub heade tulemuste saavutamiseks optimaalseid personaalseid treeninguid.

GPS-andur täpselt tuvastab asukoha ja GLONASS aitab seda selles. Fitnesskell oskab arvutada maksimaalset hapnikutarbimist, ning samuti põletatud kalorite arvu. Polar Pro rakendus toetab üle 130 spordiala, mille hulgas on olemas aktiivsused jooksmise, jalgrattaspordi ja ujumise jaoks.

Polari spordikella saab osta meie veebisaidilt ühe klikiga. Tarnijad on usaldusväärsed. Kvaliteet on garanteeritud. Tarnime postkontorisse ja korteri ukseni. Hinnad üllatavad teid meeldivalt.


Sageli kokku ostetud