Massage Foam Roller Yoga Roller 14x62cm, oranž

23,50 €
19,00
-20 %
28 Kaupluses
Saa poes minuti pärast! (Tööajal)
Muud värvid
Tarne
Hind
Kuupäev
Massage Foam Roller Yoga Roller 14x62cm, oranž
Kood: DY-FR-018-ORANGE
Tüüp Massaaž rulli
Suurus 14x62 cm
Värv oranž
Garantii 2 aastat

Kas te tegelete fitness´i, jooga või pilates´iga? Siis te kindlasti teate ka ise vajadusest omada kodus massaažirulli! Harjutused massaažirulliga võimaldavad lõõgastada lihaseid pärast treeningut, leevendada valu ja liigse pinge, soodustavad lihaste venitamist ja nende kiiremat taastumist pärast treeninguid. Kas jõudsite soetada selle universaalse aksessuaari väga soodsa hinnaga?

Rulli mõju lihaskoele on sarnane massaažiga kätega professionaalse masseerija juures, kõigele lisaks võib see olla isegi efektiivsem. Grid Roller rulli kolmemõõtmeline pind samuti stimuleerib vere (ning koos sellega hapniku ja toitainete) juurdevoolu lihastele. Selle fitness-aksessuaari soetamisega saate te hoida kokku masseerija teenuste pealt ning iseseisvalt kontrollida oma lihaste seisundit!

Rulli kasutatakse enesemassaaži jaoks mitmesugustes spordialades, kuid kõige sagedamini fitness´is, pilates´es ja joogas ning samuti rehabilitatsiooni käigus erinevate traumade pärast. Kerge, kompaktne rull on alati käepärast ning seda on maksimaalselt kerge kasutada - tellige Grid Roller ja teie lihased ütlevad teile aitäh!

Specification:

  • Color: Oranž
  • Material: EVA
  • Size: 14 x 62 cm