Võimlemispall 75 cm (Fitball fitnessi jaoks)

9.45 € 9.95 €
Salvesta 0.50 €
Läbimüüdud


Selgita tasakaalu
Kood: 75cm_ball

Võimlemispall 75 cm (Fitball fitnessi jaoks)

Tüüp Võimlemis Ball

Kas te püüate viia end kiiresti vormi, kuid ei viitsi tõsta raskeid hantleid? Kas te ei soovi kulutada palju raha moodsatele komplekssetele trenažööridele? Proovige harjutusi spordipalliga!
Te saate hõlpsasti ja rõõmsalt parandada oma kehahoiakut, koordinatsiooni ja vereringet, tugevdada oma selja-, kõhupressi-, käe- ning jalalihaseid erinevate harjutuste abil ning suurendada liigeste liikuvust. Lisaks sellele on Fitball´il massaažifunktsioon, mis võimaldab teil lõdvestada väsinud lihaseid pärast pingelist tööpäeva. Kõiki neid eeliseid saate te nautida juba täna, tellides selle võimlemispalli väga atraktiivse hinnaga!
Fitball´iga saavad treenida kõik teie pereliikmed! See pall samuti suurepäraselt täiendab teie jõusaali inventari. Vastupidav mittelibisev pind tagab mis tahes harjutuste ohutuse. Komplekti kuulub pump, mis võimaldab teil vajaduse korral kergesti puhuda pall täis või tühjaks - näiteks kui te sõidate kuskile minema ning ei soovi katkestada treeninguid. Viige end vormi lühikese ajaga vaid ühe spordiriista - fitball´i abil!
Valmistatud PVC-st;
Pall läbimõõduga 75 cm, sobib inimestele kasvuga 165-185 cm;
Komplekti kuulub pump;
Maksimaalne kaal 100 kg.
 

Tarne
Tulen ise poodi järgi
DPD Pakipood
Postkontor
Pasta Stacija
Omniva
Circle K
Kuller Riias
Linnaosa keskused
Linnaosad
DPD Pakipood
Omniva
Kuller
Hind
Tasuta
2 EUR
2 EUR
2 EUR
2 EUR
2 EUR
4 EUR
5 EUR
5 EUR
4 EUR
5 EUR
5 EUR
Kuupäev
1-4 päeva
1-4 päeva
1-4 päeva
Kohaletoimetamise riik

Tasumine
Sularahas:
Meie poed
Varustamine Lätis, Leedus ja Eestis
Pangaülekanne:
Erinevad tarneviisid
Maksa internetis:
Erinevad tarneviisid

Garantii 2 aastatSageli kokku ostetud

Informeerime teid, et antud veebisait kasutab küpsiseid teenuste paremaks osutamiseks, saidi optimaalse sisu ja seadete võimaldamiseks vastavalt teie vajadustele. Veel